Hakkımızda

1985 yılından 1997 yılına kadar Çiftlik İnşaat Emlak ve Danışmanlık Hizmetleri olarak faaliyet gösteren firmamız, 1997 yılından beri ARMAN YAPI MÜH. MİM. İNŞ. SAN ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak faaliyet göstermektedir.

Firmamız, kurulduğu günden bu güne kadar amacına uygun olarak çalışmalarını devam ettirmiş ve bugün ülkemizin inşaat ve yatırım kuruluşlarından birisi olarak Türk ekonomisi içerisinde yerini almıştır.

Bu zamana kadar, yüzbinlerce metrekare yapı inşa eden firmamız, ağırlıklı olarak konut inşaa etmiştir. Ayrıca İstanbul ilimizin değişik ilçe ve semtlerinde iş merkezleri, iş yerleri ve hangar (depolama) yerleri inşaa etmiştir. Bu güne kadar bin‘in üzerinde aileyi ev sahibi yapmıştır.

Türk Müteahhitlik sektörü içerisindeki ağırlığımızı faaliyet gösterdiğimiz her alanda her geçen gün daha fazla hissettirmekteyiz. 2019 yılı itibari ile faaliyetlerini yurtdışında da göstermeyi hedeflemiş olan şirketimiz, inşaat alanındaki etkinliğini bu sayede daha da arttıracaktır. Firmamız yaptığı yatırımlar ile Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir.

Kurucumuz Nazif ÇELİK beyin 45 yıllık tecrübesi ışığında, sürekli kendini geliştirerek, sağlam adımlarla büyümeye devam etmektedir.

Her yıl %15 büyümeyi hedef almış, sağlam, güvenli adımlarla ilerleyen, genç, dinamik bir şirketiz.

Türkiye’nin kaliteli ve çağdaş yaşam projeleri yapan lider markaları arasında yer almak en büyük hedefimizdir.

Misyonumuz:

İnsanlara, güvenli huzur dolu yaşam alanları sunabilmek.
Yoğun iş programından sonra, insanların, sevdikleriyle güzel vakit geçirebilecekleri mekanlar oluşturmak…

Vizyonumuz:

Türk örf, adet ve geleneklerini de içerisinde barındırarak, günün şartlarını göz ardı etmeden, teknik ve teknolojik gelişimleri takip eden, modern çizgilere sahip, kendine münhasır lider markaları arasında yer almak…